The Villa Langkawi
Lot 993 Pantai Tengah
Over 130,000 hotels worldwide
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
The Villa Langkawi is a luxurious 3-star hotel conveniently located only 7.7km (4.8mi) from the centre of Langkawi. Underwater World is not far from the hotel.

Facilities
Dining facilities at The Villa Langkawi include a restaurant. There is also room service available. The hotel boasts a 24-hour front desk service. Other hotel amenities include garden and patio. Leisure amenities: There is an outdoor swimming pool at the hotel. Other services: complimentary newspapers in lobby, dry cleaning/laundry service, laundry facilities and tours/ticket assistance.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v The Villa Langkawi je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

    Letiště
    • Langkawi, Malaysia (LGK-Langkawi Intl.) - 3.18 mi
    • Alor Setar, Malaysia (AOR-Sultan Abdul Halim) - 46.62 mi
    Muzea
    • The Rice Museum - 1.08 mi