The Villa Langkawi
Lot 993 Pantai Tengah
Over 130,000 hotels worldwide
°F
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
Ceny od MYR 180
nocí
0 Pokoje pro Dospělí Dětí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Ceny od MYR 180
The Villa Langkawi is a luxurious 3-star hotel conveniently located only 7.7km (4.8mi) from the centre of Langkawi. Underwater World is not far from the hotel.

Facilities
Dining facilities at The Villa Langkawi include a restaurant. There is also room service available. The hotel boasts a 24-hour front desk service. Other hotel amenities include garden and patio. Leisure amenities: There is an outdoor swimming pool at the hotel. Other services: complimentary newspapers in lobby, dry cleaning/laundry service, laundry facilities and tours/ticket assistance.

Služby a Vybavení hotelu

WiFi zdarma Parkování zdarma Snídaně zdarma

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v The Villa Langkawi je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor
Zobrazit větší mapu
The Villa Langkawi

Informace o oblasti

  Letiště
  • Langkawi, Malaysia (LGK-Langkawi Intl.) - 3.18 mi
  • Alor Setar, Malaysia (AOR-Sultan Abdul Halim) - 46.62 mi
  Restaurace
  • Roti Canai Black Pepper - 2,064 f
  • Red Tomato Restaurant & Lounge - 2,890 f
  • OldTown White Coffee - 3,251 f
  • Hugging Hippo - 3,632 f
  • Restoran Rasa Warisan - 1.29 mi